Автострахование Оранта, Автострахування Україна

ОРАНТА

Полное наименование

Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) «Оранта»

Год основания

1993 год.

Правление

ГРИЩЕНКО Валерій Михайлович Голова Правління НАСК «Оранта» Освіта вища. Закінчив Київський технологічний інститут легкої промисловості (1984 р.) та Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство» (1994 р.). Тривалий час працював у системі МВС України.

Финансовые показатели

Показатели за 2016 год в разрезе продукта ОСАГО: Премии ОСАГО - 703 тыс. грн., выплаты ОСАГО - 572 тыс. грн., уровень выплат ОСАГО - 49%.

Краткое описание компании.

Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) «Оранта» є правонаступницею Укрдержстраху (за винятком зобов'язань за довгостроковими договорами страхування колишнього Держстраху) , заснованого 25 листопада 1921 року. Цю дату компанія вважає датою свого заснування. У 1993 році Укрдержстрах було перетворено на Відкрите акціонерне товариство Національна акціонерна страхова компанія «Оранта», засновником якого, з боку держави, виступив Фонд державного майна України. У 2007 році Фонд державного майна України продав інвесторові останній пакет акцій, що перебував у державній власності. Компанія стала приватною, що сприяло подальшому поліпшенню структури активів НАСК «Оранта» і підвищенню її платоспроможності.

Полное описание компании.

Від 1994 р. НАСК «Оранта» є повним членом МТСБУ, а з 2003 року — членом Ядерного страхового пулу. У вересні 2008 року засновано Українську федерацію убезпечення (УФУ), що об'єднала 14 класичних страхових компаній, з метою сприяння розвитку в Україні прозорого класичного страхування, гарантування високого рівня послуг зі страхування, що надаються членами федерації, інтеграції українського і європейського ринків страхування, захисту інтересів членів федерації, недопущення недобросовісної діяльності її членів. НАСК «Оранта» виступила одним з ініціаторів створення федерації і є її активним членом.
У грудні 2008 року компанія підписала Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй і задекларувала свою прихильність принципам соціально відповідального бізнесу. НАСК «Оранта» співпрацює з професійними українськими й міжнародними організаціями у сфері КСВ, бере участь у роботі комітетів і робочих груп Американської торговельної палати та Європейської бізнес-асоціації. Незважаючи на складну економічну ситуацію на фінансовому ринку країни та у страховому секторі зокрема, НАСК «Оранта» зберегла позицію лідера, що підтверджує безліч публічних нагород і титулів, яких Компанія була удостоєна протягом 2010 року.
20 січня НАСК «Оранта» увійшла до ТОП 20 найбільш привабливих страхових компаній – роботодавців згідно з дослідженням «Потреби, мотиви й переваги працівників страхової сфери», проведеного спеціалізованим сайтом "forINSURER.com" для журналу «Страхова справа».
20 березня голова Наглядової ради НАСК «Оранта» Олег Спілка став, за висновком академічної ради загальнонаціональної програми «Людина року», «Лідером страхового ринку року». 22 березня НАСК «Оранта» стала лідером у номінації від рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» — «Найбільш прозора страхова компанія» Національного конкурсу «Лідер страхового ринку України – 2009» за версією журналу «Банкір».
31 березня Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» на підставі аналізу повної фінансової звітності НАСК «Оранта» за 2009 р. підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг компанії на рівні uaА.
8 квітня НАСК «Оранта» очолила більшість страхових ренкінгів інформаційно-аналітичного бюлетеня «Фінансовий ринок України».
У квітні компанія посіла II місце серед найбільш соціально відповідальних компаній фінансового сектора й 28 місце серед всіх українських компаній у всеукраїнському рейтингу корпоративної соціальної відповідальності українського бізнесу «ГVардия».
15 травня НАСК «Оранта» стала єдиною компанією на страховому ринку України, що ввійшла в рейтинг « Укрбренд 2010 », посівши в ньому 48 місце. 20 травня в рамках офіційного прийому при Кабінеті Міністрів України, відбулося нагородження НАСК «Оранта» медаллю «Лідер бізнесу – 10 років розвитку» відповідно до дослідження Рейтингу «ТОП-100. Лідери бізнесу України. 10 років розвитку».
21 червня РА «Експерт-Рейтинг» назвало НАСК «Оранта» найтранспарентнішою компанією страхового ринку України за підсумками рейтингового дослідження компаній страхового сектора. Також Компанію відзначено дипломом за найкращий річний звіт НАСК «Оранта» за 2009 рік і якість розкриття фінансової інформації на корпоративному сайті компанії.
Згідно з дослідженням журналу «Експерт» від 6 липня голова Наглядової ради НАСК «Оранта» Олег Спілка очолив список найвпливовіших топ-менеджерів страхового сектора. При якісній оцінці менеджерів фінансового сектора аналітична група журналу «Експерт» особливу увагу приділяла досягненням бізнесу за підсумками 2009 року та минулих п'яти років (2005–2009 роки).
20 серпня РА «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою НАСК «Оранта» на рівні ua A , підвищивши прогноз рейтингу з «негативного» до «стабільного».
20 вересня рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» представило громадськості щорічний Рейтинг стабільності страхових компаній, за результатами якого НАСК «Оранта» підтвердила свою лідерську позицію на страховому ринку України.
4 листопада в рамках щорічного V Міжнародного бізнес-форуму «Тренди 2011. Інноваційні маркетингові комунікації» було оголошено підсумки всеукраїнського конкурсу «Краще Корпоративне Медіа України». За результатами конкурсу річний звіт і блог НАСК «Оранта» посіли почесні призові місця — друге й третє відповідно. Корпоративна газета була відзначена в номінації «За якісний професійне наповнення, внесок у розвиток галузі, формування позитивного іміджу компанії», а сайт Компанії — в номінації «За відповідність цілям бізнесу й потребам цільової аудиторії, насичений контент і формування образу стабільної установи з історичними й культурними традиціями».
20 листопада під час Церемонії нагородження переможців Фестивалю-конкурсу «Вибір року», НАСК «Оранта» вп'яте удостоїлася першого місця у двох номінаціях конкурсу, а саме: «Страхова компанія року зі страхування автотранспорту» і «Страхова компанія року зі страхування майна». Крім того, 2010 року компанія вперше стала лідером ще в одній номінації — «Страхова компанія року з медичного страхування».
9 грудня за результатами конкурсу «Рівні можливості: найкращий роботодавець 2010» НАСК «Оранта» стала срібним призером у номінації «Підприємство з кількістю працівників від 1000» і єдиною страховою компанією, що вийшла у фінал конкурсу. Конкурс проводився проектом Європейського Союзу «Права жінок і дітей в Україні — комунікаційний компонент» і Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту.
17 грудня спільний проект НАСК «Оранта» і Глобального Договору ООН посів призове місце на Національному фестивалі соціальної реклами, що є найбільшим проектом країни в даній сфері. За підсумками оцінювання конкурсних робіт НАСК «Оранта» посіла призове місце в номінації «Соціальна реклама фондів і громадських організацій» за роботу «Популяризація практик Зеленого офісу серед бізнес-структур України».
17 грудня за результатами найповажнішого всеукраїнського страхового рейтингу Українського науково-дослідного інституту «Права й економічних досліджень» «Insurance TOP» НАСК «Оранта» підтвердила лідерство в цілому за видами страхування в 14 областях України.
Наприкінці грудня компанія «ДАГДА» опублікувала щорічне дослідження «Страховий ринок України: підсумки 2010 року», проведене на замовлення Української професійної асоціації із захисту інвесторів, кредиторів і страхувальників (УПАЗІКС). Фінансові експерти проаналізували рівень акціонерної підтримки на українському страховому ринку. НАСК «Оранта» стала однією з небагатьох компаній, які одержали найвищу оцінку аналітиків.
2010 рік був для Компанії високорезультативним і пройшов під знаком інновацій і позитивних змін. НАСК «Оранта» відкрила свої сторінки на соціальних інтернет-ресурсах Вконтакте, Facebook, Twitter, Livejournal, де розповідається про те, як поводитися при настанні страхових подій, розміщується інформація про компанію, публікуються останні новини компанії, а також надаються поради та відповіді на запитання.
З метою запобігання шахрайству та підвищення якості врегулювання страхових справ у 2010 році в структурі асистувальної компанії НАСК «Оранта» — ТОВ « Гарант-АСІСТАНС», створено Управління контролю якості. Питання сервісу завжди було і є пріоритетним для компанії, тому одним з етапів підвищення його рівня стало впровадження в 2010 році електронного поліса ОСЦПВ з використанням електронного цифрового підпису.
У 2011 році компанія планує продовжити розпочатий в 2010 курс зі збільшення майнового портфеля та розвитку напрямку ДМС. Для підвищення рівня зайнятості міського населення й залучення до Компанії талановитої молоді буде впроваджено програму «Міський агент».

Автострахование Оранта, Автострахування Україна, АВТОЦИВІЛКА КИЇВ

Страховая компания ARX, СК ОРАНТА, СК МОТОР ГАРАНТ, СК ТАС Страховая компания, осаго, страхование, страховка, Автоцивілка онлайн, автострахование, автоцивилка, автостраховка Калькулятор Автоцивілка Автостраховка Страхование Average rating: 5, based on 1455 reviews
Страховка Вашего авто быстро!!! от ,
5/ 5звезд.
Полис автострахования с доставкой - замечательная услуга! Все прошло идеально!
Цивілка страховка Звони, заказывай (093) 774-87-45, (099) 240-96-12